WE LOVE SIMPLE PLAN!PUNK´S NOT DEAD!

o škole

7. prosince 2008 v 20:08 | Limetkaa =*> |  Vtipy
Tatínek se ptá své osmileté dcery: "Co bys chtela letos k narozeninám?" "Tampón." Tatinek: "Víš ty vůbec, co to je?" "Nevím, ale slyšela jsem v televizi, že se s nim dá dobře hrát tenis, plavat, jezdit na kole."


Do školy přijde inspektor. Ptá se jednoho žáka, jestli ví, proč je osa glóbusu nakřivo. Žák v rozpacích odpoví, že on to neudělal. Inspektor vyzve tedy učitele, aby to žákům vysvětlil. Učitel zrudne a praví: "Opravdu je to tak, pane inspektore, dostali jsme ten glóbus takhle už z obchodu." Inspektor pak vypráví celou záležitost řediteli. Ten vybuchne: "Stokrát jsem tomu učiteli říkal, aby nenakupoval u žida."
Student je u zkoušky. Odpovídal dobře, ale byl drzý. Profesora to vytočilo a napsal tedy do indexu: blbec. Student se vrátil a povídá: "Promiňte, pane profesore, vy jste se tu podepsal, ale zapoměl jste mi dát známku."


Profesor chce u zkoušky studenta potrápit, ale ten exceluje. Proto se zeptá ještě na doplňkovou otázku: "Kdyby jste si mohl vybrat ze dvou pytlů, v jednom by bylo zlato a v druhém rozum. Který byste si vybral?" Student po chvíli: "Ten se zlatem." "No vidíte," říká profesor,"to já bych si vybral ten s rozumem." Student: "Vždyť jo, každý si vybere, co mu chybí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama