WE LOVE SIMPLE PLAN!PUNK´S NOT DEAD!

Zajímavosti

16. ledna 2009 v 15:58 | Limetkaa =*> |  High School Musical1

Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale

Ke konci roku už to tak bývá, že se vydávají různé seznamy nejlepších, nejúspěšnějších a také nejžhavějších hvězd. Tento rok mezi nimi zabodovali i herci z High School Musical (Muzikál ze střední). Obzvláště zářili Zac Efron, jeho přítelkyně Vanessa Hudgens a naše Sharpay - Ashley Tisdale.
Například společnost Extra TV udělala seznam hvězd pod 20 let. Z našich známých z High School Musical (Muzikál ze střední) se tam obsadili na 4.místě Zac Efron, 10. Ashley Tisdale, 11. Vanessa Hudgens a 15. Monique Coleman. Tuto anketu vyhrál Miley Cyrus.
V dosti nelichotivé soutěži celebrit, které si zničili pověst se objevila na 6.místě Vanessa Hudgens. Výsledky zveřejnil server Celebritycowboy.com. Vanessa, proslavená filmem High School Musical (Muzikál ze střední), asi za tohle místo nebyla ráda :)
Web Lalate.com má zase nejžhavější celebrity. Zac Efron je čtvrtý a jeho "holka" Vanessa Hudgens ho následuje na páté pozici. Tento pár z HSM prostě válí.
Na Buddytv.com se dokonce představitel Troye Boltona - Zac Efron - umístil na prvním místě jako nejhledanější a nejchtěnější celebrita roku 2007.
Allwomenstalk.com vyhlásil Vanessu Hudgens jako nejlépe oblékanou teenagerku.
Popsugar.com zase vyhlásil že nahé fotky od hvězdky High School Musical (Muzikál ze střední) se staly nejšokujícím titulkem zpráv. Vanessa Hudgens prostě měla svůj rok.
Podle ask.com se stala Ashley Tisdale pátou nejhledanější osobou v tomto roce.
Společnost AOL vyhlásila 20 největších televizních hvězd. Z filmu High School Musical (Muzikál ze střední) se tam objevili hned 4 herci. Druhý skončil Zac Efron, hned za ním na bronzovém stupínku skončila Vanessa Anne Hudgens. Jedenáctý byl Corbin Bleu a dvanáctá Ashley Tisdale.
Rok 2007 byl pro HSM hodně úspěšný. Obzvláště pro tři hlavní herce. Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashely Tisdale si to ale určitě zasloužili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama